Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Part No.  vzestupně sestupně Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce        skladem Vaše cena  
Porovnat
RB/GPOE 92712

Mikrotik Gigabit PoE injektor s LED indikací

 
MikroTik      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
GXP2135 156095

Grandstream GXP2135 [VoIP telefon - 4x SIP účet, HD audio, bluetooth, podpora headset, barevný LCD, 2x GLAN]

 
Grandstream

 N 

   
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
S-85DLC05D 101633

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

 
MikroTik      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
ML-S85D-05 131316

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

 
oem      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
3011 68648

Opticord Optická Spojka SC MM

 
Opticord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
CRS328-24P-4S+RM 153414

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 4xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

 
MikroTik      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
CRS317-1G-16S+RM 146817

MikroTik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

 
MikroTik      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
TL-WR841N 100106

TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN,

 
TP-LINK      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
CCR1009-7G-1C-1S+ 136134

MikroTik Cloud Core Router, CCR1009-7G-1C-1S+

 
MikroTik      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
TEF1005D 156400

Tenda TEF1005D - 5x 10/100Mbps Switch, Fanless-bez ventilátorů, ochrana proti přepětí, Auto MDI/MDIX

 
Tenda

 N 

   
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DGS-1210-10 124425

D-Link DGS-1210-10 10-Port Gigabit Smart Managed Switch (fanless)

 
D-Link      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
TL-SF1016D 73204

TP-LINK TL-SF1016D, Switch, 16xLAN, Layer 2, desktop

 
TP-LINK      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
91-995-237001B 73279

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

 
Zyxel      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
UMNP005002 73428

Napájecí adaptér pro 2-diskové tower NAS QNAP

 
QNAP      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
UMNP00581 73513

Y-CAM White S IP kamera, WiFi b,g/LAN, indoor

 
Umax      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
UMNP00584 73515

Y-CAM Eyeball IP kamera, WiFi b,g/LAN, SD slot, PoE, indoor

 
Umax      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DN-82110-1 73603

Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj 0,5 KM

 
Digitus      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DN-82121-1 73604

Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km

 
Digitus      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DN-82023 73605

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

 
Digitus      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DN-82030 73606

DIGITUS Gigabit Media Converter RJ45/SFP Incl. PSU SFP connector, Up to 80km

 
Digitus      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.