Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

158

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NE D-Link 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznáv...

 
Kód: 10156
Part No.: DGS-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-LINK 8-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

D-Link DES-1008D 10/100 Mbit přepínač s 8 porty (8x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink - stolní Zcela bezproblémový provoz - při provozu nedochází k nechtěným blokacím firmwaru jako u neznačkových produktů Tento kompaktní přepínač je dimenzová

 
Kód: 13516
Part No.: DES-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter

Síťový protokol a konektor typu 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Typ kabeláže • singlemode optický kabel 6/125 • UTP - nestíněný kroucený čtyřpár • FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpár

 
Kód: 22312
Part No.: DMC-515SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-LINK 16-Port Gigabit Switch, 16x 10/100/1000 Mbit

D-Link DGS-1016D: Neřiditelný gigabitový stolní switch s 16 porty Vlastnosti produktu: - 16x 10/100/1000Mbit NWay port RJ-45 - ideální pro domácí uživatele a malé kanceláře - auto MDI/MDIX uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel - auto...

 
Kód: 24384
Part No.: DGS-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 5-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adres

 
Kód: 31650
Part No.: DES-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100Mb/s 19" Switch, 24x10/100, 2xGigabit (RJ45)

D-Link DES-1024D: 24 x 10/100 Desktop Switch Stolní neřiditelný přepínač s 24 porty 10/100. • 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch • Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion • IEEE 802.3x Flow Control •

 
Kód: 35345
Part No.: DES-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adresn

 
Kód: 35346
Part No.: DES-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné St

 
Kód: 68683
Part No.: DGS-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

 
Kód: 68684
Part No.: DGS-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-

 
Kód: 68703
Part No.: DEM-310GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB

 
Kód: 68704
Part No.: DEM-311GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link Wireless N Open Source Access Point/Router

SEDM PROVOZNÍCH REŽIMŮ Může být flexibilně nakonfigurován pro práci v režimu Přístupový bod (Access Point – AP), Bezdrátový klient (Wireless Client), Most (Bridge), Most s AP (Bridge with AP), Opakovač (Repeater), WISP klientský směrovač (WISP Client Rou

 
Kód: 68783
Part No.: DAP-1360/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link Indoor 802.11a/b/g/n Unified Access Point with PoE - DWL-8600AP

• Concurrent 802.11n operation at full speed in two distinct frequency bands • Gigabit connectivity with 802.3af PoE support • Flexible deployment as stand-alone “fit” AP or centrally managed “thin” AP via DWS-4026 • Automatic adjustment

 
Kód: 68784
Part No.: DWL-8600AP
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-16

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 
Kód: 68790
Part No.: DES-1100-16
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-24

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 
Kód: 68791
Part No.: DES-1100-24
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24x100+2xGbit+2xSFP Smart/PoE+ - DES-1210-28P

• PoE and the new PoE+ standards • Intuitive Web GUI • VLAN support for traffic segmentation • AutoVoice VLAN for seamless integration with IP telephony • AutoSurveillance VLAN to easily add IP cameras in the network • Loo

 
Kód: 68794
Part No.: DES-1210-28P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Konstrukční řešení 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení 24 Fast Ethernet porty a 4 gigabitové uplinky Konstrukce bez ventilátoru, ideální pro tichý provoz v otevřených kancelářích Důkladné zabezpečení pomocí vazby IP-MAC-port a 8

 
Kód: 68817
Part No.: DES-1210-28
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Konstrukční řešení 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení 48 Fast Ethernet portů a 4 gigabitové uplinky Konstrukce bez ventilátoru, ideální pro tichý provoz v otevřených kancelářích Důkladné zabezpečení pomocí vazby IP-MAC-port a 8

 
Kód: 68818
Part No.: DES-1210-52
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

 
Kód: 68819
Part No.: DGS-1210-16
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

 
Kód: 68820
Part No.: DGS-1210-24
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

158

položek

8

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.