Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

2

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Intellinet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode

Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Color: Black •Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-nego

 
Kód: 121929
Part No.: 506519
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Intellinet 8-Port Rackmount KVM Switch, USB + PS/2, včetně 8 ks kabelů

8-Port Rackmount KVM Switch Combo USB + PS/2, On-Screen Display, Cables included •Manage/control up to 8 PCs from a single keyboard, monitor and mouse •USB and PS/2 interface support on both console and PC side •Eight 4-in-1 USB/PS/2 connection cabl

 
Kód: 81808
Part No.: DT.VFFEC.003
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.