Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

62

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco SG350-28 28-port Gigabit Managed Switch

26 10/100/1000 ports 2 SFP slots 2 combo mini-GBIC ports

 
Kód: 130492
Part No.: SG350-28-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco Wall Mount Kit, f Cisco IP Phone 8800

Basic 1-line business-class IP phone Connects directly to an Internet telephone service provider or to an IP private branch exchange Easy installation and secure remote provisioning, as well as web-based configuration Supports both SIP and SPCP

 
Kód: 133462
Part No.: CP-8800-WMK=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco 880 Advanced IP Services License

ASA 5500 SSL VPN 10 User License • Includes clientless SSL VPN, Cisco Secure Desktop capabilities (including Host Scan), and support for Cisco AnyConnect Secure Mobility. Provides Essentials capabilities, including Full Tunneling access to enterprise a

 
Kód: 133657
Part No.: SL-880-AIS=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA122 ATA with Router (RF)

Cisco SB ReFresh (RF) Cisco SB ReFresh produkty jsou opravené výrobky se stejnými vlastnostmi i zárukami jako zcela nové. Podpora Stejná jako u nových produktů Záruka Stejná jako u nových produktů Cena Od 65% off k ekvivalentnímu novému Cisco produk

 
Kód: 155025
Part No.: SPA122-RF
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco AIR-PWRINJ6=

Power Injector (802.3at) pro Aironet AP

 
Kód: 155096
Part No.: AIR-PWRINJ6=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG350-10 10-port Gigabit POE Managed Switch RE

Výkonný přepínač vhodný do firemní sféry s 8x (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a 2x kombo mini-GBIC porty (každý z portů obsahuje 1x 10/100/1000 Ethernet a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, aktivní může být v danou chvíli pouze jeden), USB slot. Četné bezp

 
Kód: 155579
Part No.: SG350-10-K9-EU-RF
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Switch REFRESH

 
Kód: 156279
Part No.: SG220-50-K9-EU-RF
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Cisco V.35 Cable, DTE, Male, 10 Feet

[EN] Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. [EN] A number of different standards defines the signaling over a serial cable (including EIA/TIA-232, X.21, V.35, EIA/TIA-449, EIA-530, and HSSI). Each standard defines the signals on the cable and specifies the co

 
Kód: 02582
Part No.: CAB-V35MT=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE LINKsys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver. - gigabitový tranceiver - optika SX - 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, až 220m - 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, až 275m - 50/125um MMF @ 400 MHz/km, až 500m - 50/125um MMF @ 500 MHz/km, až 550m - snadná instalace ...

 
Kód: 21716
Part No.: MGBSX1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA501G - IP telefon, 8 linek, PoE, bez LCD

Základní telefon SPA501G - použití pro oblasti kde je vyžadován telefon se základními potřebami jako jsou vstupní haly, lobby, veřejná prostranství a jiné. * 8 linek * papírová etiketa Vlastnosti: • Full-featured 8-line business-class IP p

 
Kód: 46120
Part No.: SPA501G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46121
Part No.: SPA502G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA504G - vhodný pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. - 4 linky - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46122
Part No.: SPA504G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA509G - IP telefon, 12 linek, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA509G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 12 linek - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46124
Part No.: SPA509G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco napájecí zdroj CP-PWR-CUBE-3 pro telefony 7900

Zdroj pro telefony řady 7900. Kompatibilní s CP-7971G-GE CP-7970G CP-7961G-GE CP-7961G CP-7960G CP-7960 CP-7941G-GE CP-7941G CP-7940G CP-7940 CP-7912G CP-7912 CP-7905G CP-7905 CP-7902G CP-7902

 
Kód: 49406
Part No.: CP-PWR-CUBE-3=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco AIR-PWRINJ3 Power Injector for 1100, 1130A

Cisco AIR-PWRINJ3 Power Injector TP+48V na TP Power Injektor pro Access Point 1100 a 1200 - napájení přes TP kabel. Sdružuje 10/100Base-TX na TP (data) a 48V (DC) do jednoho TP kabelu (data + 48V). Nutný zdroj 48V (DC) z AP (je součástí) nebo AIR-PWR-B

 
Kód: 57185
Part No.: AIR-PWRINJ3=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28, 26xGigabit+ 2xSFP Switch

26x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 56GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Addre

 
Kód: 67752
Part No.: SRW2024-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SF300-24, 24x10/100 +2xGig +2xSFP Switch

24x10/ 100 FE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 12.8GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 8000, We

 
Kód: 67753
Part No.: SRW224G4-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG 300-52 52-port Gigabit Managed Switch

50x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 104GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maxium VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 8000,

 
Kód: 67765
Part No.: SRW2048-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-20 20-port Gigabit Managed Switch

18x10/ 100 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 40GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 800

 
Kód: 67767
Part No.: SRW2016-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG200-50 50-port Gigabit Smart Switch

- 48 10/100/1000 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Cisco 200 Series Switches are a series of affordable smart swit

 
Kód: 67777
Part No.: SLM2048T-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

62

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.