Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

211

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje k

 
Kód: 127888
Part No.: MC220L
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TG-3468 PCIe siťová karta 10/100/1000 PCIe, Realtek

 
Kód: 97688
Part No.: TG-3468
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR740N Wireless 802.11n/150Mbps 1T1R router 4xLAN, 1xWAN, fix.ant.

WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory 4x 10/100BaseTX (RJ45) Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní Podporované směrovací protokoly dynamické směrování statické směrování Podporované protokol

 
Kód: 99257
Part No.: TL-WR740N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN,

WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory 4x 10/100BaseTX (RJ45) Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní Podporované směrovací protokoly • dynamické směrování • statické směrování Podporované protokoly a

 
Kód: 100106
Part No.: TL-WR841N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WA850RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps,Wall-Plug

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless/bezdrát IEEE 802.11n Typ zařízení Range Extender Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN 1x 10/100BaseTX (RJ45) Typ konektoru pro externí anténu - Šifrování •

 
Kód: 101187
Part No.: TL-WA850RE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy IEEE 802.3 - 10BaseT IEEE 802.3u - 100BaseTX IEEE 802.3ab - 1000BaseT IEEE 802.3x - Flow Control IEEE 802.1Q - Virtual L

 
Kód: 101513
Part No.: TL-SG1016DE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Popis produktu: Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a opti

 
Kód: 104159
Part No.: MC210CS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN851ND PCI adapter Wireless 802.11n/300Mbps, Atheros, odním. anténa

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless/bezdrát IEEE 802.11n Typ zařízení PCI karta Použití PC počítač Port LAN - Typ konektoru pro externí anténu 2 x RP-SMA Zisk integrované antény • 2 dBi •

 
Kód: 104163
Part No.: TL-WN851ND
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM, SC, 20 km

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Popis produktu: Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než po

 
Kód: 105350
Part No.: MC110CS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008P PoE switch, 8x10/100 (4xPoE)

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 8 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3af - Power over Ethernet • CSMA/CA - Ca

 
Kód: 108522
Part No.: TL-SF1008P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1024D desktop Switch 24x10/100/1000Mbps, metal, energy-efficient

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 24 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • Auto MDI/MDI-X •

 
Kód: 108907
Part No.: TL-SG1024D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SL3452 Managed Switch 48x10/100, 4x Gbit (2xRJ45+2xSFP)

Síťová architektura GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Ano Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 48 ks Počet portů 1000BaseT (RJ45) 2 ks Počet slotů MiniGBIC (SFP) 2 ks Komunikační port konzolový port Management, monitoring a konfigurace Administ

 
Kód: 113389
Part No.: TL-SL3452
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1Q - Virtual

 
Kód: 120586
Part No.: TL-SG105E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link CPE210 Outdoor High Power Wireless AP N300 2,4GHz 802.11n,WISP,9dBi

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless IEEE 802.11n Typ zařízení Access Point WDS Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN • 1x 10/100BaseTX Shielded Ethernet Port (LAN0, Passive PoE in) • 1x 10/1

 
Kód: 120847
Part No.: CPE210
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link CPE510 Outdoor High Power Wireless AP N300 5GHz 802.11a/n,WISP,13dBi

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11n • Wireless/bezdrát IEEE 802.11a Typ zařízení Access Point WDS Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN • 1x 10/100BaseTX Shielded Ethernet Port (LAN0, Passive PoE in) • 1x 10/100BaseTX Shielded Et

 
Kód: 120848
Part No.: CPE510
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 24 ks Podporované protokoly a standardy IEEE 802.3 - 10BaseT IEEE 802.3u - 100BaseTX IEEE 802.3x - Flow Control Auto MDI/MDI-X CSMA/CA - Carrier Sense Multiple

 
Kód: 121201
Part No.: TL-SF1024D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer T2UH AC600 DualBand USB 2.0 adapter Wireless 802.11a/n,2.4/5G

Síťová architektura Wireless IEEE 802.11ac Typ zařízení USB adaptér Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN 1x USB 2.0 Typ konektoru pro externí anténu RP-SMA Zisk integrované antény 3 dBi Výstupní výkon pro přenos 802.11a 78 dBm Výstupní výkon pro

 
Kód: 123049
Part No.: Archer T2UH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK M7350 LTE modem/ router/LTE cat 4/ HSPA+/ 802.11 a/b/g/n/ baterie/ MicroSD

Popis výrobku TP-LINK M7350 - mobilní hotspot Typ zařízení Mobilní hotspot Provedení Externí Maximální rychlost přenosu 150 Mbps Protokol cellular enhancement GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA, LTE, DC-HSPA+ Mobilní pásmo GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 / UMTS 90

 
Kód: 126341
Part No.: M7350
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konver...

 
Kód: 26227
Part No.: MC100CM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE TP LINK Single USB2.0 Port Fast Ethernet Print Server TL-PS110U

The TP-LINK TL-PS110U print server allows you to take the computer out of the loop while setting up a printing network. All that is needed is to connect the TL-PS110U to a printer via the USB port, connect the print server to your LAN, and you will be abl...

 
Kód: 27360
Part No.: TL-PS110U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

211

položek

11

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.