Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Linksys SMB Router LRT224 Gigabit (4xLAN + 1xWAN + 1x WAN/DMZ) VPN, Dual WAN

DUAL-WAN load balancing Dual-WAN VPN Router umožnuje agregovat šířku pásma obou WAN připojení pro dosažení vyšší šířky pásma internetového připojení než v případě jediného spojení WAN Podpora serveru Open VPN • Integrovaný Firewall • 802.1q po

 
Kód: 104059
Part No.: LRT224-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB Router LRT214 Gigabit (4xLAN + 1xWAN + 1x DMZ) VPN

Podpora serveru Open VPN • Integrovaný Firewall • 802.1q podpora • Intuitivní webové rozhraní pro správu SPECIFIKACE Model: • LRT214 Firewall: •\tSPI (Stateful Packet Inspection), DoS (Denial of Service) prevention, Schedule-based access rule

 
Kód: 104060
Part No.: LRT214-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB POE Injector LACPI30 Gigabit High Power

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI • Gigabit Ethernet • dosah až 100 metrů • Až 30 W výkon • Rychlé, snadné nastavení a instalace • Desktop, police, a možnosti pro montáž na stěnu

 
Kód: 104061
Part No.: LACPI30-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul Stereo jack 3.5 mm samice> Stereo jack 3.5 mm samice, pozlacený

Stereo j

 
Kód: 104139
Part No.: 86336
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Popis produktu: Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a opti

 
Kód: 104159
Part No.: MC210CS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN851ND PCI adapter Wireless 802.11n/300Mbps, Atheros, odním. anténa

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless/bezdrát IEEE 802.11n Typ zařízení PCI karta Použití PC počítač Port LAN - Typ konektoru pro externí anténu 2 x RP-SMA Zisk integrované antény • 2 dBi •

 
Kód: 104163
Part No.: TL-WN851ND
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbi

 
Kód: 104195
Part No.: 86186
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm DDM

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1

 
Kód: 104196
Part No.: 86187
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.

 
Kód: 104197
Part No.: 86188
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm DDM

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1

 
Kód: 104198
Part No.: 86189
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP+ Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 300 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 10

 
Kód: 104199
Part No.: 86199
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-T RJ45

Tímto Delock SFP modulem je možné rozšířit Gigabit switch s volným SFF slotem pomocí RJ45 rozhraní. • Pro měděné síťové kabely (Cat.5e, 100 m) • RJ45 samice • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s • 10/100/1000 Mbps s SGMII rozhraním • 1000 Mbps s

 
Kód: 104200
Part No.: 86206
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC Du

 
Kód: 104201
Part No.: 86215
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys Access Point Dual Band WAP300N Wireless-N

OVERVIEW The Linksys Wireless-N Access Point with Selectable Dual-Band (WAP300N) can operate in either 2.4 GHz or 5.0 GHz radio bands. It is a highly flexible device which features four (4) modes of operation: ACCESS POINT MODE (DEFAULT) • Upgrades a

 
Kód: 104257
Part No.: WAP300N-EE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys USB Adapter WUSB6300-EK Dual Band WiFi AC1200

OVERVIEW Built with leading 802.11ac wireless technology, your router offers maximum speed and range to create an ultra-powerful network designed for home theater performance. Connect your computers, Internet-ready TVs, game consoles, smartphones and oth

 
Kód: 104258
Part No.: WUSB6300-EK
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS105 5-port Gigabit

The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch offers a quick and eas

 
Kód: 104263
Part No.: LGS105-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS108 8-port Gigabit

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch o

 
Kód: 104264
Part No.: LGS108-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS108P 8-port Gigabit s POE

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne

 
Kód: 104265
Part No.: LGS108P-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS116 16-port Gigabit

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch o

 
Kód: 104266
Part No.: LGS116-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne

 
Kód: 104267
Part No.: LGS116P-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.