Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port

Stíněný, 24-portový patchpanel kategorie 5e pro montáž na 19" rack (výška 1HU) Konektory 24x RJ45F Standardy T568A, T568B Barva šedá světlá Rozměry(ŠxVxH) 482 x 43 x 47 mm Použití patchpanel pro strukturovanou kabeláž kat. 5e Balení patchpanel, 24x stahov...

 
Kód: 27760
Part No.: 3101
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Allied Telesis Converter 100BaseTX to 100BaseFX-ST, Multi-Mode

Připojení sítě Rychlost přenosu dat 100 Mbit/s Plně duplexní režim Ano Možnosti propojení Rozhraní Fast Ethernet Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v) 104.6 x 95.25 x 25.4 mm Podmínky prostředí Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m Provoz

 
Kód: 27953
Part No.: AT-MC101XL
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Planet VC-201A, VDSL2/ethernet konvertor, master/slave, 1x10/100, 1

PLANET VC-201A, Eth. VDSL2 konvertor, Master/Slave Ethernet po po dvouvodičovém vedení (technologie VDSL2). 1xLAN RJ-45, 1xVDSL2 RJ-11, 1x POTS RJ-11. Nastvení DIP přepínači. Volitelně Master/Slave. 100/55Mbit/s na 300m. Transparentní bridge. Dosah 1,2

 
Kód: 29139
Part No.: VC-201A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Fun Beat digitální fotorámeček DP720 7" black

K rámečku obdržíte hliníkový USB Flash Disk 2 GB ZDARMA ! Hledáte originální a praktický dárek pro Vaše blízké, přátele nebo obchodní partnery? Nový 7“ digitální fotorámeček Fun Beat DP720 7"předčí Vaše očekávání. Stiskem jednoho tlačítka můžeme během ok...

 
Kód: 31011
Part No.: DP720
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 5-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adres

 
Kód: 31650
Part No.: DES-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC Druh hardware Konvertory Charakteristika Konvertor TP-LINK MC200CM, konvertor mezi 10/100/1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 0.55 km, indikace pomocí LED, vlnová délk

 
Kód: 32508
Part No.: MC200CM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DeLock PCI Express x1 Gigabit LAN (+low profile)

Specification • 1x Gigabit Lan port • Compatible with IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab • Full/Half-Duplex mode • Data transfer rate up to 10/100/1000 Mbps • PCI Express x1 standard • Supports PCI Express 1.0a specification • Supports Wake On L

 
Kód: 34127
Part No.: 89156
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik R52H miniPCI bezdrátová karta AR5414, 802.11a/b/g, 2,4GHz a 5GHz, 350mW

MiniPCI karta MikroTik R5H využívající nový chip Atheros AR5414A. Karty je osazena konektorem MMCX, který umožňuje lépe přenášet větší výkony. Karta pracuje pod operačními systémy MikroTik RouterOS, Windows XP a GNU/Linux. Karta je ideálním řešením radiov...

 
Kód: 34565
Part No.: R52H
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Spojka LC multi mode duplex

 
Kód: 68657
Part No.: 3051
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC/APC - simplexní SM

Spojka SC Single Mode duplex

 
Kód: 68658
Part No.: 3014
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

Spojka SC Single Mode duplex

 
Kód: 68659
Part No.: 3602
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní

Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní slouží k uchycení rezervy kabelů na sloup nebo i zeď ve venkovním i vnitřním prostředí vyrobeno z plátové oceli žárově pozinkováno na tento držák je možno namontovat i vodotěsnou optickou spojku

 
Kód: 68661
Part No.: 3559
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC Duplex

Opticord Záslepka SC Duplex

 
Kód: 68663
Part No.: 3052
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné St

 
Kód: 68683
Part No.: DGS-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

 
Kód: 68684
Part No.: DGS-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-

 
Kód: 68703
Part No.: DEM-310GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB

 
Kód: 68704
Part No.: DEM-311GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link Wireless N Open Source Access Point/Router

SEDM PROVOZNÍCH REŽIMŮ Může být flexibilně nakonfigurován pro práci v režimu Přístupový bod (Access Point – AP), Bezdrátový klient (Wireless Client), Most (Bridge), Most s AP (Bridge with AP), Opakovač (Repeater), WISP klientský směrovač (WISP Client Rou

 
Kód: 68783
Part No.: DAP-1360/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-16

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 
Kód: 68790
Part No.: DES-1100-16
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch - DES-1100-24

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation Loopback detection and b

 
Kód: 68791
Part No.: DES-1100-24
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.