MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)


 

 

 

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

MikroTik

 
Kód106984
Part No.S-3553LC20D
Dostupnost
k dispozici do 48 hodin
 
Vaše cena  Cenu zjistíte po přihlášení 
Záruka24 Měsíce
Objednat



 
 
 



 
 
 

 

 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj.

Technické specifikace:


Parametr Hodnota
Typ modulu SFP

Výstup Optický

Typ vidu Single-Mode

Rychlost 1G

Technologie WDM ano

Konektor(y) 1x LC

Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm

Délka trasy 20km

DDMI -

Obsah balení 2x SFP modul


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.