Kabely, strukturovaná kabeláž

 

 
 
 

 

další podkategorie Kabely, strukturovaná kabeláž:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

53578

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

8

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 26, zelený 10m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 10,0 M, Color green, RAL6016 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot

 
Kód: 99979
Part No.: DK-1644-100/G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord kabel eSATA-SATA 150/300MBit F/F,1.5m

Plochý datový kabel zakončený eSATA a klasickým Serial ATA konektorem je vhodný pro propojení externích externích Serial ATA zařízení jako jsou například pevné disky a řadičem s klasickým Serial ATA rozhraním. - Plochý kabel - Přenosová rychlost: 1.5/

 
Kód: 109833
Part No.: 8592220003524
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch kabel UTP CAT5E 0.5m šedý

DATACOM Patch kabel UTP cat.5e, 0,5m Kvalitní patch kabel cat.5e UTP se dvěma konektory RJ45 slouží k propojování počítačových sítí. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kategorie: cat.5e Konektor 1: RJ45 Konektor 2: RJ45 Délka: 0,5 m

 
Kód: 120957
Part No.: Datacom_1500
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Fluke Networks IntelliTonePro 200 Toner i Probe kit

IntelliTone spojuje funkce testera spojení (kontrola mapy zapojení spojistosti párů) a identifikace aktivních zařízení, které se nachází na druhé straně kabelové trasy (počítač nebo koncentrátor) Vlastnosti IteliTone 200: Test krou

 
Kód: 132378
Part No.: FL-MT-8200-60-KIT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
goobay Souprava na svazování kabelů stříbrná

goobay Souprava na svazování kabelů stříbrná Praktická souprava pro organizaci kabelů od počítače, domácího kina a dalších zařízení značky EasyProducts. Pružný plastový návlek v elegantním stříbrném provedení snadno natáhnete na libovolný svazek kabelů

 
Kód: 133884
Part No.: 4040849521850
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Dell DC adaptér 7.4 na 4.5 mm XPS12/13

Adaptér stejnosměrného napájecího kabelu 7,4 na 4,5 mm pro XPS 12/XPS 13, Tento adaptér lze použít k běžnému napájecímu adpatéru značky Dell s klasickou velikostí konektoru 7,4 mm.

 
Kód: 135687
Part No.: 450-18765
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOM

Popis produktu: Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.) - Reichl

 
Kód: 157690
Part No.: OPA-9-LC/LC-1D-ZX
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOM

Popis produktu: Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.) - Reichl

 
Kód: 157691
Part No.: OPA-9-LC/LC-2D-ZX
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu premocz.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.